Książka "Gra błędów"

Psychologia sportu

Projekty

O MNIE

Patrycja Pacak – jej codzienność to akrobacja lotnicza. W 2019 roku zwyciężyła w Mistrzostwach Świata w akrobacji szybowcowej startując na szybowcu S-1 Swift w klasie Advanced. Częstochowianka po drugiej konkurencji została liderem klasyfikacji ogólnej i utrzymała prowadzenie do końca zawodów. Po dwóch tygodniach ciężkich zmagań w powietrzu została pierwszą kobietą z tytułem Mistrza Świata w Akrobacji Szybowcowej. W kolejnym sezonie zdobyła Puchar Polski debiutując w zawodach w akrobacji samolotowej. Jest aktualnym drugim wicemistrzem Polski w akrobacji szybowcowej w najbardziej wymagającej klasie Unlimited.

W 2023 roku zadebiutowałam jako autor książki "Gra błędów", opowiadającej o zmaganiach w powietrzu.

Wiadomość została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oglądaj, słuchaj

Bądź na bieżąco

Opis:

Panie i panowie, witam na pokładzie szybowca akrobacyjnego. Proszę o zapięcie pasów i wyłączenie wszystkich osobistych urządzeń elektronicznych, włączając w to laptopy i telefony komórkowe, ponieważ nie będą one potrzebne. Rozsiądźcie się wygodnie i cieszcie siłą swojej wyobraźni.

„Gra błędów” autorstwa mistrza świata w akrobacji lotniczej, to nie tylko historia o odnoszeniu sukcesów. To także opowieść o pięknie lotniczego świata, przyjaźniach, pozytywnym nastawieniu, emocjonalnym koszcie wycieńczających treningów, kompromisach i zarządzaniu energią.Wszyscy mamy swoje historie, ale ta powieść pokazuje akrobację w zupełnie innym świetle.

Nie musisz być pilotem, możesz zanurzyć się w czytelnictwie i wziąć udział w wyścigu na najwyższy stopień podium.